VIDEO Pogledajte prekrasan gol Pašalića i preokret na Rujevici

SAŽECI: RIJEKA – LOKOMOTIVA 2-1

ponedjeljak, 21.8.2023. u 08:00

Gosti su poveli već u 6. minuti preko Bubanje, Pašalić je izjednačio krasnim golom u 39., a za sva tri boda Rijeke u 78. se pobrinuo Djouahra

U 5. kolu HNL-a Rijeka je pred svojim navijačima pobijedila Lokomotivu 2-1. Gosti su poveli već u 6. minuti, kada je Vladan Bubanja spretno skrenuo loptu u mrežu nakon ubačaja s desne strane, asistenciju pišemo Milićeviću. Domaćin je izjednačio do kraja poluvremena, točnije u 39. minuti. Marco Pašalić primio je loptu na 17-18 metara od gola i iz jako teške pozicije prekrasno pogodio od prečke. Bivši igrač dortmundske Borussije zabio je četiri gola, uz dvije asistencije, u zadnjih pet utakmica. Za potpuni preokret Rijeke pobrinuo se Nais Djouahra. Francuski veznjak ušao je u igru u 76., a samo dvije minute kasnije zabio sjajan gol. Primio je Djouahra loptu kod aut-linije na lijevoj strani, sjurio se prema sredini, snažno opalio i pogodio za nova tri boda svoje momčadi.

POGLEDAJTE SAŽETAK: Rijeka – Lokomotiva (2-1)

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.