VIDEO Jubilarna asistencija Lea Messija za Mbappéa i pobjedu

PSG JEDVA DO TRI BODA

Fotografija: STEPHANE MAHE

PSG je tek u 90. minuti došao do pobjede protiv Bresta nakon pogotka Kyliana Mbappea kojeg je dodavanjem načeo Lionel Messi. To je 300. asistencija u karijeri za argentinskog čarobnjaka

PSG slavio je pobjedu kod Neuspjeh 2-1 u 27. kolu Francuske lige zahvaljujući golu superzvijezde Kylian Mbappéa u 90. minuti.

Parižani su poveli preko Carlos Solera u 37. minuti, ali su posustali kada je Franck Honoratizjednačio šest minuta kasnije.

U zadnjim sekundama dvoboja Lionel Messi (35) pasom je idealno proigrao Mbappéa, koji je slavio svoj 19. gol sezone, pa su Parižani barem malo isprali gorak okus ispadanja u Ligi prvaka.

Pogledajte golove s utakmice OVDJE.

Vodeći PSG povećao je prednost u odnosu na progonitelja Olimpijski Marseille na jedanaest bodova. Ranije su Auxerre ja Rennes odigrali 0-0, a Lovro Majer odigrao je cijelu utakmicu za goste.