(VIDEO) OSIJEK SLAVIO PO PRVI PUT OD SIJEČNJA: U ludoj utakmici Tomas debitirao pobjedom

by | tra 27, 2023 | Vijesti | 0 comments

Foto: Vlado Kos / CROPIX

Autor: Ivan Lukač

Nakon 12 utakmica bez pobjede Osijek je s 1:0 slavio protiv Istre i to golom bivšeg napadača Istre, Ramona Miereza u 72. minuti. Stjepan Tomas tako je pobjedom započeo svoju eru u Osijeku.

Unatoč slabijoj igri u drugom dijelu, Osijek je u 60. minuti dobio priliku povesti s bijele točke, nakon što je Petrusenko igrao rukom u kaznenom prostoru. Lovrić je pucao u svoju lijevu stranu, ali je Majkić sjajno taj njegov udarac obranio.

Čeberko je srušio Bakrara, au 85. minuti Malenica je obranio penal Boultamu. Do kraja je Osijek kontrolirao utakmicu i tako stigao do prve pobjede još od siječnja kada je pala Gorica.

protestna kohorta

“Prvo bih želio čestitati dečkima na odličnoj igri i osvojena tri boda. Ovo nam je trebalo da se vratimo u borbu za treće mjesto. Pokazali su karakter. Možda smo trebali završiti utakmicu ranije. Imali smo i malo sreće, mogli su se izjednačiti, ali sve u svemu zaslužena pobjeda Osijeka danas. Sada se nadamo pozitivnom nizu, igrači su to zaslužili”, rekao je Tomas.

Utakmicu je obilježio i prosvjed Kohorte koja nije navijala te su navijači skandirali protiv uprave. “Kohorta je uvijek bila i bit će tu uz klub kada je najgore, uvijek smo reagirali na nepravilnosti u radu uprave našeg kluba, a tako je i sada. Ovo je borba za boljitak našeg kluba u kojem se nećemo odustajati, ustrajat ćemo do samog kraja i našeg konačnog cilja, odlaska trenutne uprave kluba! Čoharu, Kule, Valentina, Hojsaku, Sakalju ODLAZITE!!” napisala je Kohorta uoči same utakmice.

Golove pogledajteOVDJE.

Autor:Ivan Lukač

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ali ne nužno i stavove portala Dnevno.hr. Molimo čitatelje za razumijevanje te suzdržavanje od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Dnevno.hr zadržava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog objašnjenja.

Više o temiIzvor: Dnevno.hr