VIDEO Golman Lazija u zadnjoj sekundi donio remi s Atleticom

ZABIO GLAVOM

Utorak, 19.9.2023. u 23:27

Pokazao je Ivan Provedel odličan ‘nos za gol’ kad je izvrsno utrčao na posljednji ubačaj na utakmici i glavom prekrasno zabio za remi protiv španjolske momčadi na otvaranju nove sezone Lige prvaka

Nogometaši Atletico Madrida izbili su korner u četvrtoj minuti sudačke nadoknade, izgledalo je kao da je sve gotovo, a onda je sudac dopustio još jedan ubačaj. Na tu je loptu iza obrane gostiju natrčao golman Lazija Ivan Provedel i krasno zabio glavom za 1-1 (0-1).

Momčad Diega Simeonea bila je na pragu pobjede nakon što su vodili od 29. minute utakmice nakon što su vodili od 29. minute utakmice, ali Lazio je pritiskao sve više kako je utakmica odmicala i na kraju zabio na ‘najslađi’ mogući način.

Izazvalo je to erupciju oduševljenja na Stadio Olimpicu u Rimu, a osigurao je golman Lazija veliki bod talijanskoj momčadi na otvaranju nove sezone Lige prvaka. Video gola možete pogledati OVDJE.