Niz se nastavlja: Medvjedev je protiv Fokina stigao do 18. uzastopne pobjede na Touru

Ruski tenisač Daniil Medvjedev stigao je do svoje 18. uzastopne pobjede na ATP Touru.

Medvjedev, koji nakon Australian Opena igra u sjajnoj formiu četvrtfinalu Indian Wellsa u dva je seta (6-3, 7-5) pobijedio Španjolac Alejandro Davidovič Fokina.

Medvjedevu je za pobjedu trebao jedan sat i 44 minute.

Daniil Medvedev pobjeđuje Alejandra Davidovicha Fokinu 6-3, 7-5 i po prvi put dolazi do polufinala u Indian Wellsu.

Sada 18 uzastopnih pobjeda 🔥 pic.twitter.com/kL8t2lCBOY

— Jose Morgado (@josemorgado) 16. ožujka 2023

Ruski tenisač prvi je set riješio breakom već u drugom meču, au drugom setu vodila se veća borba, no Medvjedev je osvojio 12 od posljednjih 14 poena u meču i plasirao se u polufinale gdje će mu suparnik biti Amerikanac Frances Tiafoe.

Tiafoe je u četvrtfinalu pobijedio Britanca Cameron Norrie (6-4, 6-4) nakon sat i 25 minuta igre za svoje prvo polufinale Mastersa u karijeri.