Što rade konkurenti? Kieffer Moore zabio je u trijumfu Walesa nad Latvijom

Nakon iznenađujućeg remija s Hrvatskom u Splitu (1-1) i hvatanja boda u posljednjim trenucima, Wales je kod kuće u Cardiffu dočekao puno slabijeg suparnika u namjeri ostvarivanja prve trobode u kvalifikacijama za Euro. Dok su Vatreni igrali protiv TurskeVelšani su tražili pobjedu protiv kuće Latvije u čemu su na kraju i uspjeli.

Cymru je opravdao status favorita i došao do trijumfa, a to je učinio zahvaljujući jednom pogotku.

Domaći su stvorili veći broj prigoda u prvom poluvremenu, a jedna od njih završila je iu mreži; stasiti Kieffer Moore u 41. minuti glavom je uvalio loptu u gol za veliku prednost, a to mu je bio 10. gol za reprezentaciju otkako je debitirao 2019. godine. Niti jedan velški igrač u tom razdoblju nije zabio više pogodaka za Cymru.

Večerašnji deseti pogodak Kieffera Moorea za Wales. pic.twitter.com/icet1dHx5c

— Ian Mitchelmore (@IanMitchelmore) 28. ožujka 2023

Wales je u nastavku dominirao, ali nije uspio povećati prednost; vidjet ćemo hoće li to u konačnici biti važno zbog gol-razlike, ali Rob Page nema razloga zamarati se time. Tri boda su u džepu…