Problemi u Rotterdamu: Luka Ivanušec na nosilima iznesen s terena i to u 89. minuti susreta

Luka Ivanušec danas je upisao debitantski nastup s Feyenoordom u Ligi prvaka — u Eredivisie se već dobro predstavio i očekivali smo novu kvalitetnu partiju hrvatskog reprezentativca, a nizozemski prvak naposljetku je upisao komfornu pobjedu nad Celticom na De Kuipu.

Završilo je 2-0 u vrlo sadržajnoj utakmici; Feyenoord je pobijedio pogocima Calvina Stengsa i Alireze Jahanbakhsha, a bosanskohercegovački sudac Irfan Peljto imao je puno posla budući da je podijelio dva crvena kartona Celticovim igračima, a sudio je i penal (koji je Joe Hart obranio). VAR, kojim je rukovodio Ivan Bebek, usto je poništio jedan domaći pogodak.

Ivanušec je sve to ispratio solidnom partijom, ali ono što se dogodilo u 89. minuti moglo bi zabrinuti mnoge. Naime, hrvatski ofenzivac tada je izvrnuo gležanj i na kraju je na nosilima iznesen s terena.

Luka Ivanušec had taken off the pitch on a stretcher in the 89th minute against Celtic.

Feyenoord won the game 2-0, Celtic players have been shown 2 Red cards but those came before Ivanušec’s injury.

Let’s hope it isn’t anything too bad, get well soon Luka. 🚨 pic.twitter.com/OsPe096uuG

— 🇭🇷 (@TheCroatianLad) September 19, 2023

Do ozljede je došlo prilikom doskoka, a nadamo se da se ne radi o nečemu ozbiljnom. Nije izgledalo lijepo, ali povreda bi bila velika šteta za Ivanušeca koji je karijeru u novom klubu započeo pogotkom i asistencijom u prva dva ligaška susreta.

Pročitali ste sve besplatne članke ovaj mjesec.